challies فوتبال استقلال آرش برهانی اینستاگرام

challies: فوتبال استقلال آرش برهانی اینستاگرام دوران کودکی صفحه اینستاگرام اینستاگرام آرش برهانی پست آرش برهانی

گت بلاگز خوزستان نماد مقاومت کشور عزیزمان ایران اسلامی , دزفول

استاندار خوزستان دزفول را عنوان نماد مقاومت کشور عزیزمان ایران اسلامی دانست.

نماد مقاومت کشور عزیزمان ایران اسلامی , دزفول

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در آئین افتتاح فاز نخست پارک موزه دفاع مقدس دزفول ، حضور در پایتخت مقاومت کشور عزیزمان ایران اسلامی را ادای احترام دولتمردان به ایستادگی، پایداری و مقاومت مردم دزفول بیان کرد و بیان داشت: دشمن که در روزهای آغازین جنگ تحمیلی با عربده کشی به خوزستان هجوم آورد هرگز تصور نمی کرد با مقاومت مردمی روبرو شود که با جان و مال خود در برابر آنان ایستادند.

وی پیروزی کشور عزیزمان ایران در 8 سال جنگ تحمیلی را حاصل ایستادگی و مقاومت مردم در هشت سال دفاع مقدس و شاخص آن مردم دزفول دانست و افزود: امروز شاهد نتیجه دادن مقاومت و ایستادگی ملت کشور عزیزمان ایران در 8 سال دفاع مقدس هستیم، امنیت و آرامش امروز کشور در حالیکه منطقه در آتش جنگ و نا امنی می سوزد بااهمیت ترین دستاورد دفاع مقدس است.

عبارات مهم : ایران
شریعتی در ادامه به ظرفیت های بیکران کشور در بخش های متفاوت اشاره و خاطرنشان کرد: کشور عزیزمان ایران اسلامی با وجود پتاسیل اوج در زمینه های متفاوت قادر است به قطب بزرگ اقتصادی در دنیا تبدیل شود.

استاندار خوزستان اذعان داشت: در حالیکه در سال اقتصاد مقاومتی بسر می بریم همچون دفاع مقدس باید تمام امکانات را جهت مهار بیکاری، کارآفرین بکار گیریم و این ظرفیت در استان خوزستان وجود دارد.

وی تصریح کرد: دزفول که در دوران دفاع مقدس به عنوان نماد مقاومت و پایداری ملت کشور عزیزمان ایران آشنا شده است اکنون نیز می تواند به موتور محرکه و نماد پیشرفت و توسعه استان خوزستان تبدیل شود، دزفول باید در سال اقتصاد مقاومتی بر پیشانی اقتصاد استان خوزستان بدرخشد.

نماینده عالی دولت در استان خوزستان از دزفول به عنوان شهر نمونه استان در بسیاری از شاخص ها نام برد و افزود: دزفول با توجه به ظرفیت های موجود و طرح های در دست اجرا در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی پیشتاز هست، مردم دزفول همچون دوران دفاع مقدس اکنون نیز می توانند در رشد و توسعه کشور پیشتاز باشند.

غلامرضا شریعتی با اشاره به مسئله بیکاری جوانان خوزستان و تاکید بر این توصیه که اولویت جذب و بکارگیری نیروی کار در استان با نیروهای بومی است بیان کرد: خوزستان می تواند با وجود ظرفیت های بی شمار در بخش های متفاوت علاوه بر حل مسئله بیکاری جوانان این استان، حتی جهت نیروهای غیر بومی نیز ظرفیت شغلی ایجاد کند ولی باید همه در این راستا تلاش کنیم.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: ایران | دزفول | بیکاری | اقتصاد | اقتصادی | خوزستان | استاندار خوزستان | غلامرضا شریعتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog