challies فوتبال استقلال آرش برهانی اینستاگرام

challies: فوتبال استقلال آرش برهانی اینستاگرام دوران کودکی صفحه اینستاگرام اینستاگرام آرش برهانی پست آرش برهانی

گت بلاگز خوزستان افزایش قبض آب مردم دزفول بخاطر اعمال تبصره3

مبلغ قبض آب مشترکان شهرستان دزفول از دی ماه سال گذشته بدلیل اعمال تبصره 3، زیاد کردن نشان می دهد.

افزایش قبض آب مردم دزفول بخاطر اعمال تبصره3

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ براساس این تبصره که از آن به عنوان ماده واحده قانونی نام برده می شود بر روی قبض مشترکان کم مصرف آب بین 0 تا 5 متر مکعب در ماه 10 هزار ریال، 5 تا 10 مترمکعب در ماه 20 هزار ریال، 10 تا 15 متر مکعب 20 هزار ریال، مصرف 15 تا 20 متر مکعب آب در ماه 40 هزار ریال تحت عنوان تبصره 3 اضافه شده است ضمن اینکه این روند تصاعدی با زیاد کردن مصرف آب در ماه روند صعودی دارد.

عظیم سرافراز، مدیر شورای اسلامی شهر دزفول تبصره 3 را به عنوان مصوبه ای اشتباه از سوی شورای چهارم این شهرستان بیان کرد و افزود: کلیه اعضای شورای شهر دزفول همچنان پایبند لغو لایحه تبصره 3 آب و فاضلاب مبنی بر زیاد کردن آب بها هستند.

عبارات مهم : دزفول
وی بیان داشت: تبصره 3 آبفا در سطح کشور و 12 شهر استان خوزستان اجرا شد و در شورای اسلامی شهر دزفول نیز تصویب شد که بر اساس این لایحه آب بهای مشترکان آبفا به منظور توسعه، حفظ و نگهداری شبکه آب دزفول بین 50 تا 70 هزار ریال در هر ماه زیاد کردن می یابد.

سرافراز تصریح کرد: اعضای شورای شهر دزفول با تصویب این تبصره با اعتراض فراوان مردمی روبرو شدند که این امر موجب شد اعضای شورا به اشتباه خود پی برده و با 13 رای این لایحه را لغو کنند.

رئیس شورای شهر دزفول اظهار داشت: لغو این تبصره به تصویب فرمانداری دزفول و استانداری خوزستان رسید و به وزارت نیرو نیز ابلاغ شد ولی هنوز وزیر نیرو دستور لغو این تبصره را به آبفا دزفول ابلاغ نکرده است و طبق گفته مدیر آبفا دزفول تا زمانی که سیکل قانونی جهت لغو این تبصره طی نشود امکان لغو آن نیست و همچنان بر روی قبض های آب شهروندان اعمال می شود.

وی با بیان اینکه تاکنون 3 میلیارد ریال از محل تبصره 3 به آبفا دزفول اعتبار تزریق شده است است خاطرنشان کرد: با وجود این به علت اعتراض مردم، اعضای شورای اسلامی شهر دزفول پیگیر لغو این تبصره اند و در نشستی که در روزهای آینده به همین منظور در فرمانداری دزفول برگزار می شود این عنوان مطرح و در کمیته ای بررسی خواهد شد.

عظیم سرافراز بیان داشت: با توجه به لغو این تبصره از سوی اعضای شورای شهر دزفول، مردم ملزم به پرداخت مبلغی تحت عنوان تبصره 3 بر روی قبض های آب نیستند.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: دزفول | شورای شهر | شورای اسلامی | افزایش قبض آب | مشترکان آب شهرستان دزفول | دی ماه سال گذشته | اعمال تبصره 3 | ماده واحده قانونی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog