challies فوتبال استقلال آرش برهانی اینستاگرام

challies: فوتبال استقلال آرش برهانی اینستاگرام دوران کودکی صفحه اینستاگرام اینستاگرام آرش برهانی پست آرش برهانی

گت بلاگز اصفهان افتتاح مرحله اول پل زیرگذر راه آهن بخش مرکزی آران و بیدگل

مرحله اول پل زیرگذر راه آهن بخش مرکزی آران و بیدگل عصر امروز با حضور مدیرکل راه آهن استان اصفهان، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اف

افتتاح مرحله اول پل زیرگذر راه آهن بخش مرکزی آران و بیدگل

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مدیر کل راه آهن استان اصفهان در این آئین اظهار داشت: به دنبال پیگیری های نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و تعدادی از مسئولان محلی آران و بیدگل و با در نظرگرفتن این که راه آهن در این بخش محدویت رفت و آمد جهت مردم ایجاد کرده بود ساخت دو پل زیر گذر را در بخش مرکزی تعهد کردیم که امروز نخستین پل به بهره برداری می رسد.

عبارات مهم : مرکزی
حسن ماسوری افزود: اجرای این پل حدود 15 میلیارد ریال هزینه داشته است که تنها دو روز محدودیت جهت عبور قطارهای عبوری این خط ایجاد کرده بود.

وی بیان کرد: بزودی دومین پل زیر گذر نوش آباد نیز در بخش مرکزی آران و بیدگل با اعتبار 15 میلیارد ریال شروع خواهد شد که آینده نگری می شود ظرف 3 ماه آینده به بهره برداری برسد.

ماسوری هم چنین از کلنگ زنی طرح دوخطه شدن خط راه آهن میبد – محمدیه در 6 ماه دوم امسال خبر داد و گفت: اجرای این طرح راه آهن آران و بیدگل را نیز مشمول بر می شود که اجرای این پل امروز هم موید آن است.

وی از اجرای این طرح ظرف دو سال آینده خبر داد و گفت: اجرای کامل این طرح باعث ترافیک سبک تر، ظرفیت بار بیشتر، کم کردن تصادف های بزرگراه ای، انتقال بار از بزرگراه روی ریل و در نهایت صرفه جویی اقتصادی ملی خواهد شد.

معاون فرماندار آران و بیدگل نیز در این آئین اظهار داشت: خوشبختانه در دولت تدبیر وامید و در مدت وقت کوتاه این طرح که سال ها مورد انتظار مردم بخش مرکزی بود به آخر رسید.

علیمحمد یوسفیان با بیان این که احداث این پل باعث سهولت در رفت و آمد مردم این بخش به مرکز شهرستان و کم کردن بسیاری از خطرات جانی و مالی شهروندان می شود خاطرنشان کرد: طول مسیر رفت و آمد مردم بخش مرکزی نیز به مرکز شهرستان حدود 22 کیلومتر کم کردن می یابد.

بخش مرکزی آران و بیدگل با دو شهر و سه دِه بیش از 22 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: مرکزی | بزرگراه | سال آینده | اصفهان | افتتاح مرحله اول | پل زیرگذر راه آهن بخش مرکزی آران و بیدگل |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog